Krstné mená

Zoznam krstných mien momentálne obsahuje 21 655 krstných mien pre dievčatá aj chlapcov. Pre vyhľadávanie zadajte celé krstné meno alebo jeho časť. Malé a veľké písmená sa nerozpoznávajú. Zoznam krstných mien obsahuje slovenské, české, nemecké, rakúske, maďarské, poľské, francúzske, španielske, ruské, ukrajinské, bulharské, nórske, fínske, švédske, estónske, lotyšské, litovské, grécke, chorvátske, írske, americké mená a ďalšie.

Ak hľadáte informácie o meninách na konkrétny deň, pozrite sa do kalendára mien.

Hľadať meno:mužské aj ženské mená
len mužské mená
len ženské mená

Ako hľadať?

Benita

Dievčenské krstné meno.
Meno uznané v matrike na Slovensku, vedené v rozšírenom kalendári.
Meniny oslavuje 22.3.

Ohodnotiť meno:    nezaujímavé     zaujímavé     poznám lepší popisBenita

Dievčenské krstné meno.
Meno vedené v kalendári Litvy.
Meniny oslavuje 29.6.

Ohodnotiť meno:    nezaujímavé     zaujímavé     poznám lepší popisBenita

Dievčenské krstné meno.
Meno vedené v kalendári Lotyšska.
Meniny oslavuje 3.7.

Ohodnotiť meno:    nezaujímavé     zaujímavé     poznám lepší popisBenita

Dievčenské krstné meno.
Meno vedené v kalendári Spojených štátov amerických (USA).
Meniny oslavuje 17.1.

Ohodnotiť meno:    nezaujímavé     zaujímavé     poznám lepší popis
Posledné hľadané mená

Elfa Ako Roderika Yahir Nemesi Alvi Vincent Abrams Gréta Alli Véronique Karen Susi Athinodoros Milon Raúl Fruzína Fortunáta Fortunát Flóra Florentín Fionntán Filipína Fidélia Fidél Albertína Albertín Alaric Alanna Aiver Aistars Ainu Ainsley Ainfean Aimé Aimur Aimi Ailo Aileen Ailbhe Aila Aija Aigar Aidano Ahti Ahmed Ahmad Agur Agripina Airi

Zaujímavé krstné mená

Daniela (14%) Andrea (6%) Kiara (1%) Simon (0%) Aneta (1%) Tobias (1%) Andreas (1%) Leticia (1%) Noel (1%) Tia (1%) Kasper (24%) Emily (0%)

Upozorňujeme, že krstné mená v databáze môjslovník.sk sú pridávané a kontrolované priebežne. Vzhľadom na charakter tohto projektu (slovník krstný mien editovaný samotnými používateľmi) nie je možné považovať obsah tohto slovníka/katalógu za 100% overené informácie. Prevádzkovateľ preto nezodpovedá za správnosť informácií tu uvedených. Tento online zoznam krstných mien je otvorený projekt podliehajúci GFDL licencii. Na jeho obsahu sa teda môžete podieľať aj vy. Ak poznáte zaujímavé meno, ktorého význam nie je popísaný v tomto katalógu, jednoducho ho vložte do zoznamu.