Krstné mená

Zoznam krstných mien momentálne obsahuje 21 655 krstných mien pre dievčatá aj chlapcov. Pre vyhľadávanie zadajte celé krstné meno alebo jeho časť. Malé a veľké písmená sa nerozpoznávajú. Zoznam krstných mien obsahuje slovenské, české, nemecké, rakúske, maďarské, poľské, francúzske, španielske, ruské, ukrajinské, bulharské, nórske, fínske, švédske, estónske, lotyšské, litovské, grécke, chorvátske, írske, americké mená a ďalšie.

Ak hľadáte informácie o meninách na konkrétny deň, pozrite sa do kalendára mien.

Hľadať meno:mužské aj ženské mená
len mužské mená
len ženské mená

Ako hľadať?


Dnes meniny oslavujú


Leonard


Jáchim, Joachim, Linhart, Rochus, Leonarda


Jáchym


Ábrahám


Stefan, Roch


Rochus, Stephan, Theodor, Christian


Stefan


Roque


Armel


Serena, Gioacchino


Yukhym


Brynolf


Aulis


Brynjulf, Brynhild


Rok


Stamatis, Stamatia, Seraphim, Sarantis, Gerasimos, Diomidis, Apostolos, Alkiviadis, Apostolis, Serafeim, Alkis, Diomedes, Matoula, Serafim, Sarantos, Stamos, Yerasimos, Tolis, Mato, Lea, Stamela, Stamatina, Lia, Stamata, Apostolina, Matina, Polina, Mata


Aulis, Aurel, Kuldar, Kullar, Kullo


Alvita, Butvydas, Jokimas, Rokas


Aistars, Astra, Astrida


Conan, Lughán


Rochelle, Serena, Serenity, Serina, Craig, Kraig, Roch, Rochester, Rock, Rocky

Posledné hľadané mená

Zaujímavé krstné mená

Daniela (12%) Andrea (6%) Tobias (1%) Kiara (1%) Simon (0%) Leticia (1%) Andreas (1%) Pavlina (17%) Timon (1%) Tia (1%) Lucas (21%) Dana (16%)

Upozorňujeme, že krstné mená v databáze môjslovník.sk sú pridávané a kontrolované priebežne. Vzhľadom na charakter tohto projektu (slovník krstný mien editovaný samotnými používateľmi) nie je možné považovať obsah tohto slovníka/katalógu za 100% overené informácie. Prevádzkovateľ preto nezodpovedá za správnosť informácií tu uvedených. Tento online zoznam krstných mien je otvorený projekt podliehajúci GFDL licencii. Na jeho obsahu sa teda môžete podieľať aj vy. Ak poznáte zaujímavé meno, ktorého význam nie je popísaný v tomto katalógu, jednoducho ho vložte do zoznamu.