Krstné mená

Zoznam krstných mien momentálne obsahuje 21 655 krstných mien pre dievčatá aj chlapcov. Pre vyhľadávanie zadajte celé krstné meno alebo jeho časť. Malé a veľké písmená sa nerozpoznávajú. Zoznam krstných mien obsahuje slovenské, české, nemecké, rakúske, maďarské, poľské, francúzske, španielske, ruské, ukrajinské, bulharské, nórske, fínske, švédske, estónske, lotyšské, litovské, grécke, chorvátske, írske, americké mená a ďalšie.

Ak hľadáte informácie o meninách na konkrétny deň, pozrite sa do kalendára mien.

Hľadať meno:mužské aj ženské mená
len mužské mená
len ženské mená

Ako hľadať?


Dnes meniny oslavujú


Ferdinand


Neander, Ferdinanda


Ferdinand


Janka, Zsanett


Karol, Ferdynand


Ferdinand, Johanna, Jenny, Jeanette, Hubert


Ferdinand


Fernando, Estela, Fernanda, Hernán, Lorena, Hernando


Ferdinand


Giovanni


Emiliya


Fritjof


Pasi


Gard, Geir


Ferdinand


Emmeleia, Emeleia, Amy


Argo, Arro


Ferdinandas, Joana, Jomile, Vyliaudas, Zana


Kredo, Lola, Lolita, Vitolds


Fawn, Fern, Fernanda, Ferdinanda, Joan, Joani, Joann, Joanna, Joanne, Johanna, Ferdinand, Ferdinando, Fernando

Posledné hľadané mená

Karsten Ventura Luciano Adriána Ákos Tali Lev Stanka Tomislav Maini Aisha Floriána Liucijus Antónia Artúr Mae Réka Tália Soter Kiril Ado Melisa Tatyana Raimund Ivo Ivan Alexia Vicky Naomi Maxim Michael Genovéva Lorraine Mati Levente Lilia Tia Marty Gerhard Mina Dominika Volodymyr Alois Ilma Ako Franco Melli Leopoldína Malkolm Títus

Zaujímavé krstné mená

Daniela (13%) Andrea (6%) Kiara (1%) Simon (0%) Aneta (1%) Tobias (1%) Andreas (1%) Noel (1%) Leticia (1%) Tia (1%) Kasper (23%) Emily (0%)

Upozorňujeme, že krstné mená v databáze môjslovník.sk sú pridávané a kontrolované priebežne. Vzhľadom na charakter tohto projektu (slovník krstný mien editovaný samotnými používateľmi) nie je možné považovať obsah tohto slovníka/katalógu za 100% overené informácie. Prevádzkovateľ preto nezodpovedá za správnosť informácií tu uvedených. Tento online zoznam krstných mien je otvorený projekt podliehajúci GFDL licencii. Na jeho obsahu sa teda môžete podieľať aj vy. Ak poznáte zaujímavé meno, ktorého význam nie je popísaný v tomto katalógu, jednoducho ho vložte do zoznamu.