Krstné mená

Zoznam krstných mien momentálne obsahuje 21 655 krstných mien pre dievčatá aj chlapcov. Pre vyhľadávanie zadajte celé krstné meno alebo jeho časť. Malé a veľké písmená sa nerozpoznávajú. Zoznam krstných mien obsahuje slovenské, české, nemecké, rakúske, maďarské, poľské, francúzske, španielske, ruské, ukrajinské, bulharské, nórske, fínske, švédske, estónske, lotyšské, litovské, grécke, chorvátske, írske, americké mená a ďalšie.

Ak hľadáte informácie o meninách na konkrétny deň, pozrite sa do kalendára mien.

Hľadať meno:mužské aj ženské mená
len mužské mená
len ženské mená

Ako hľadať?


Dnes meniny oslavujú


Vendelín


Eunika, Vendelína


Vendelin


Irena, Jan


Wendelin


Wendelin


Academia, Irene


Adeline


Aurora


Sibylla


Kasperi, Kauno


Henrik, Heine, Henrikke


Irena


Kerasia, Gerasimos, Diana, Artemis, Artemios, Matrona, Henoe, Enoe, Yerasimos


Jasper, Kaspar, Kasper


Adele, Adelina, Gedas, Geimina


Leonids, Leonija


Aodhán, Aidan, Colmán, MaolEoin


Acca, Accalia, Deon, Deondre, Deonte, Hobson, Hogan

Posledné hľadané mená

Zaujímavé krstné mená

Daniela (12%) Andrea (6%) Tobias (1%) Simon (0%) Kiara (1%) Leticia (1%) Andreas (1%) Aneta (1%) Pavlina (17%) Tia (1%) Timon (1%) Lucas (20%)

Upozorňujeme, že krstné mená v databáze môjslovník.sk sú pridávané a kontrolované priebežne. Vzhľadom na charakter tohto projektu (slovník krstný mien editovaný samotnými používateľmi) nie je možné považovať obsah tohto slovníka/katalógu za 100% overené informácie. Prevádzkovateľ preto nezodpovedá za správnosť informácií tu uvedených. Tento online zoznam krstných mien je otvorený projekt podliehajúci GFDL licencii. Na jeho obsahu sa teda môžete podieľať aj vy. Ak poznáte zaujímavé meno, ktorého význam nie je popísaný v tomto katalógu, jednoducho ho vložte do zoznamu.