Krstné mená

Zoznam krstných mien momentálne obsahuje 21 655 krstných mien pre dievčatá aj chlapcov. Pre vyhľadávanie zadajte celé krstné meno alebo jeho časť. Malé a veľké písmená sa nerozpoznávajú. Zoznam krstných mien obsahuje slovenské, české, nemecké, rakúske, maďarské, poľské, francúzske, španielske, ruské, ukrajinské, bulharské, nórske, fínske, švédske, estónske, lotyšské, litovské, grécke, chorvátske, írske, americké mená a ďalšie.

Ak hľadáte informácie o meninách na konkrétny deň, pozrite sa do kalendára mien.

Hľadať meno:mužské aj ženské mená
len mužské mená
len ženské mená

Ako hľadať?


Dnes meniny oslavujú


Roman, Romana


Romina


Svatopluk


Alfréd


Romana, Damian


Polykarp, Otto, Romana


Otto


Lázaro, Romance, Policarpo


Lazare


Ramona, Armando


Anna, Valentina


Torsten


Aslak


Torstein, Torunn


Romana


Polykarpos, Polychronis, Polychronios


Lehar, Leho, Lehto


Butvile, Gantautas, Romana, Severinas


Almants, Haralds


Eirnín


Gloria, Gloriana, Glory, Riley, Rylee, Ryleigh, Ryley, Rylie, Boswell, Reilley, Rylan

Posledné hľadané mená

Dag Alain Dárius Gaudvinas Eirin Ilma Giannos Anina Prokop Vile Kaila Cara Jori Tolis Polion Mygdonios Jaap Barclay Bertrand Ale Matthaios Efkleos Marko Freddie Bylotas Polyxena Guro Tija Meinolf Elfriide Lawrence Hermioni Gailiminas Gilmina Nazarije Jermaine Silvester Thalis Alessia Florencio Fosca Sabiine Heidi Laimonis Valfrid Jürgen Heta Joe Sandis Christel

Zaujímavé krstné mená

Andrea (4%) Miriama (11%) Daniela (4%) Kiara (1%) Felix (20%) Leticia (1%) Andreas (2%) Simon (0%) Aneta (1%) Tobias (0%) Liam (0%) Tia (1%)

Upozorňujeme, že krstné mená v databáze môjslovník.sk sú pridávané a kontrolované priebežne. Vzhľadom na charakter tohto projektu (slovník krstný mien editovaný samotnými používateľmi) nie je možné považovať obsah tohto slovníka/katalógu za 100% overené informácie. Prevádzkovateľ preto nezodpovedá za správnosť informácií tu uvedených. Tento online zoznam krstných mien je otvorený projekt podliehajúci GFDL licencii. Na jeho obsahu sa teda môžete podieľať aj vy. Ak poznáte zaujímavé meno, ktorého význam nie je popísaný v tomto katalógu, jednoducho ho vložte do zoznamu.